Yusuf Çocuk Ltd.
Diğer Yazılar

26 Eylül 2020, 02:24

0 Yorum

413 Okuma

Dünya standartlarında hizmet

26 Eylül 2020, 02:16

0 Yorum

471 Okuma

Rapa Drift’te 4. Yarış Mağusa’da Yapılacak

26 Eylül 2020, 02:24

0 Yorum

619 Okuma

Yusuf Çocuk'tan Yeni Kampanya
Dünya standartlarında hizmet
26
Eyl
413 Okuma 0 Yorum
Dünya standartlarında hizmet

28 yıllık deneyimle kaliteli hizmet veren Yusuf Çocuk Ltd. dünya standartlarındaki teknolojiyle donatılmış dördüncü şubesini Lefkoşa Sanayi Bölgesi nde hizmete açtı
1987 yılından beridir hizmette olan Yusuf Çocuk Ltd. dünya standartlarındaki teknolojiyle donatılmış dördüncü şubesini Lefkoşa Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlenen törenle hizmete açtı.
 

Yusuf Çocuk Ltd. “Good Year” markasının gücü ve son teknoloji iş araçlarının da desteğini arkasına alarak Lefkoşa Sanayi Bölgesi’nde açılan yeni şubesinde hizmet verecek. Açılış töreni öncesinde yılın başarılı bayilerine plaketleri ve Yusuf Çocuk Ltd’ten alışveriş yapanlara arasında düzenlenen çekiliş ile Ford Fiesta araç ödülünü kazanan Erkut Kıranoğlu’na aracının anahtarı Başbakan Özkan Yorgancıoğlu ve Oktay Çocuk tarafından teslim edildi.

Tanınmış simalar açılışta yer aldı

Açılışa Başbakan Özkan Yorgancıoğlu ve Sağlık Bakanı Ahmet Gülle’nin yanı sıra Milletvekili Ersin Tatar, KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, futbol camiası ve iş dünyasının tanınmış simaları, Yusuf Çocuk Ltd. Bayileri, Good Year yurtdışı temsilcileri ve seçkin davetliler katıldı. Dün düzenlenen açılış organizasyonunun sunuculuğunu Bülent Günkut üstlenirken, Günkut Ajans Marka modellerinden KKTC Güzellik Kraliçeleri Sevim Suzi Yusufoğlu, Ebru İlkhan ve Çilek Güzeli Nergiz Köse açılışa renk kattı.

 

Çocuk: “Eşim ve ailemin desteğiyle bugünlere geldim”

Yusuf Çocuk Ltd. Direktörü Oktay Çocuk, eşi ve ailesinin desteğinin yanı sıra tüm çalışanlarıyla birlikte bir aile olarak bugünlere geldiklerini söyledi. Çocuk’un konuşmasının ardından Yusuf Çocuk Ltd’in geçmişten günümüze başarı öyküsünü anlatan sine vizyon gösterisi açılışa katılan konuklara izletildi. Etkinlikte Yusuf Çocuk Ltd’in kurucusu Yusuf Çocuk’ta anıldı. 

 

Topçu: “Dünya standartlarında bir merkez”

“Good Year” markasının bölge temsilcisi Sönmez Topçu, “Good Year” markasının dünyanın en iyi araba üreticilerinin tercihi olduğunu ifade etti. Yusuf Çocuk Ltd.’in yaratmış olduğu yeni tesisinin dünya standartlarında bir mağaza ve servis merkezi olduğunu dile getiren Topçu, iş ortakları olarak aynı gururu ve mutluluğu paylaştıklarını söyledi ve Yusuf Çocuk Ltd. Direktörü Oktay Çocuk’a başarılarından dolayı plaket takdim etti.

 

Yorgancıoğlu: “Gelişen teknolojiyi takip eden bir kuruluş”

Başbakan Özkan Yorgancıoğlu, “hangi alanda iş yaparsanız yapın, günün teknolojisi ve hizmet anlayışını benimsemezseniz yok olmaya mahkumsunuz” dedi. Yusuf Çocuk Ltd.’in bu felsefeyi benimseyerek, hizmete başladığı ilk günden bugüne gelişen teknolojiyi takip ettiğini ve kendilerini geliştirdiklerini söyleyen Yorgancıoğlu, kurulan yeni tesisin dünya ölçeğinde bir teknolojik imkanla hizmet vereceğini ifade ederek, Çocuk ailesini tebrik etti.

Kurdeleyi hep birlikte kestiler

Konuşmaların ardından Başbakan Özkan Yorgancıoğlu, Sağlık Bakanı Ahmet Gulle, Yusuf Çocuk Ltd. Direktörü Oktay Çocuk ve “Good Year” markasının bölge temsilcisi Sönmez Topçu tarafından kurdele kesimi gerçekleştirildi.

0 Yorum

Yorum Ekle